Czas na kupno świątecznych prezentów

Prezent na święta dla dziewczyny z rodziną może stanowić nie lada problem. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni najzwyczajniej w świecie nie lubią kupować takich rzeczy, bo zawsze mają problem z tym, aby kupić coś fajnego. Tzn. oni bardzo chcą kupić coś fajnego, ale nie mają do tego takich pomysłów, jak ma płeć przeciwna. No ale cóż, kilka razy muszą stanąć jednak na wysokości zadania i wybierając odpowiednie podarunki, jakie przypadną do gustu dziewczynom. Wśród ciekawych propozycji znaleźć można książki. Dziewczęta, w różnym wieku takie książki lubią czytać.

I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta

Daniel Tudor to brytyjski pisarz, który postawił sobie za cel pokazanie innym osobom kultury Korei Południowej, skupiając się przy tym na Seulu. Trzeba przyznać, że kultura związana z tym miejscem jest naprawdę bogata. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę K-pop. O co w ogóle chodzi, jeżeli to sformułowanie? Odpowiedzi udzielić może zespół BTS, który sławny jest aktualnie na całym świecie. Warto ich poznać, jak również inne rzeczy, które związane są z tym światem. Nie brakuje osób, które coraz chętniej interesują się tym regionem. Jeżeli ktoś planuje tam podróż w najbliższym czasie (albo na razie jest na etapie marzeń), to koniecznie powinien zapoznać się z książką, którą stworzył Tudor.

Prawdziwa historia Królowej Życia

Dagmara Kaźmierska – dużo by można powiedzieć na jej temat. Zarówno tych złych rzeczy, jak również tych dobrych. Jedno jest pewne – jej wejście do show biznesu narobiło wielkiego szumu. Chyba nie ma takiej osoby, która by nie wiedziała z kim ma do czynienia. Bohaterka “Królowych życia” postanowiła opowiedzieć swoją historię. Mówi tu o wesołych elementach życia, ale nie pomija także tych bardziej smutnych, jak chociażby kilkunastomiesięcznej odsiadki w więzieniu. Kaźmierska wspomina również o tym, jak nagrywało się jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Można by powiedzieć o niej dużo. Lepiej jednak przeczytać książkę, która okazała się wielkim hitem wśród czytelników.