Książki na Gwiazdkę dla dziewczyn

Prezent na Święta dla dziewczyny może przybrać różną formę. Wszystko zależne jest tak naprawdę od tego, co tak naprawdę lubi dana kobieta, ile ma lat. Warto spojrzeć na taki podarunek jej oczami. Chociaż w przypadku mężczyzn może to być naprawdę trudne – wczuć się w kobiecą rolę. Jeżeli ktoś ma problem z tym, aby wybrać coś naprawdę wartego uwagi, to może spojrzy na propozycje, jakie można otrzymać w księgarniach. Jest tam wiele inspirujących propozycji, które mogą okazać się dobre dla danej dziewczyny.

Robię Włosing

Agnieszka Niedziałek zaprasza do tego, aby poznać trend, który od kilku lat coraz częściej gości w społeczeństwie. Oto Włosing, który odnosi się do świadomej pielęgnacji włosów. Tylko dzięki temu będzie można tak naprawdę cieszyć się bujną czupryną, która będzie w stanie zachwycić innych. W szczególności, jeżeli mowa jest o paniach, które chętnie stylizują swoje włosy na różne sposoby. Oto poradnik, dzięki któremu faktycznie będzie można nauczyć się tego, jak powinna odbywać się taka pielęgnacja włosów każdego dnia. Warto zastosować się do wskazówek autorki, ponieważ dzięki temu nie tylko będzie można w prawidłowy sposób rozpoznać swój typ włosów, ale będzie można również poznać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji.

Obca. Tom 1

Książka z typu historycznych, jaka na dodatek okazała się wielkim fenomenem. Autorką jest Diana Gabaldon, która zaprasza do poznania historii Claire. Oto dzielna pielęgniarka, która powraca właśnie z frontu II wojny światowej. Kobieta wie, że mijający czas źle wpłynął na jej małżeństwo, dlatego razem z mężem wyjeżdża do Szkocji, aby na nowo popracować nad swoją miłością. Podczas spaceru z małżonkiem, Claire dotyka głazu, który okazuje się magiczny. W ten właśnie sposób kobieta…przenosi się do roku 1743. Do czasów, które nie są zupełnie jej znane. Szukając sposobu na powrót do własnego życia, bohaterka musi przystosować się do środowiska, gdzie dane było jej trafić. Książka, jak również kolejne części, stały się podstawą do nakręcenia serialu Outlander.